Powrót do spisu jednostek

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu

Rodzaj jednostki
Uczelnia wyższa
Adres
E. Orzeszkowej 1, Poznań 60-778
Email
wydawnictwo@wsb.net.pl
WWW
www.wsb.net.pl
NIP
778-14-23-778

Wydawnictwo Naukowe Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Poznaniu funkcjonuje od początku istnienia Uczelni, czyli od 2005 roku. Publikuje prace naukowe oraz podręczniki, skrypty i pomoce dydaktyczne autorstwa pracowników naukowych WSB w Poznaniu oraz innych wyższych Uczelni. Cyklicznie wydawane są monografie „Edukacja dla bezpieczeństwa" oraz „Edukacja XXI wieku".

Wydawnictwo Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa wydaje Przegląd Naukowo–Metodyczny, będący kwartalnikiem, w którym publikowane są artykuły z zakresu specjalności i dyscyplin naukowych uprawianych w WSB, czyli z bezpieczeństwa, zarządzania i pedagogiki, a także materiały z konferencji naukowych, recenzje wybranych nowości wydawniczych. Zaplanowano również wydawanie czasopisma, w którym sami studenci, będą mogli publikować swoje teksty.

W naszych planach jest również uruchomienie księgarni internetowej, w której będzie można zakupić książki wydane przez Wydawnictwo. Będzie to duży ukłon w stronę osób, które dokonują zakupów głównie przez Internet.

Mapa Google

Lista publikacji tego samego wydawnictwa dostępna w epnp.pl:

Dotacje na innowacje

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Serwis Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku